loader

Seminaria specjalne

    Sukces – pełnią życia

Justin Belitz, OFM (USA)

Warsztaty duchowości i medytacji

Formułowanie celów

Znalezienie swojej misji

Osiągnięcie sukcesu

Poznanie siebie – swoich mocnych i słabszych stron

O wykładowcy:

Justin Belitz, O.F.M. urodził się i wychował w Omaha, Nebraska. W roku 1954 wstąpił do zakonu Franciszkanów i dostał święcenia kapłańskie w 1961 roku. Jest założycielem i dyrektorem Franciszkańskiego Centrum Hermitage, Inc. W Indianapolis, Indiana. Jest to Ośrodek poświęcony sprawom rozwoju osobistego i duchowości. Wykładał w całych Stanach Zjednoczonych, Europie, na Bliskim Wschodzie, na Karaibach i Australii. Swoją wiedzą dzielił się z grupami rodziców i nauczycieli, Stowarzyszeniem Świętego Imienia, wykładał dla rad parafialnych, na uniwersytetach dla studentów, brał udział w spotkaniach w szkołach zarówno prywatnych jak i publicznych, prowadził seminaria zarządzania dla managerów, biznesmenów, pracowników szpitali, itp.

Belitz jest Polakiem z pochodzenia i autorem książki pod tym samym tytułem, wydanej w Polsce w roku 1999 przez Wydawnictwo KOS. Warsztaty Sukces: pełnią życia – to wyjątkowe seminarium ze względu na swoją treść, sposób prowadzenia i charyzmę wykładowcy. W Polsce było ono prezentowane pod koniec lat 90-tych w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach ciesząc się ogromnym powodzeniem.

Justin Belitz – z punktu widzenia teologa i duchownego, tłumaczy m.in.: na czym polega wyjątkowość Metody Silvy oraz wartość technik umysłowych i medytacji nauczanych na kursach Samokontroli Umysłu.

 

Zadaj sobie pytania:

 • Czy chcesz doświadczać w życiu więcej spokoju i mniej stresu?

 • Czy chcesz więcej od życia?

 • Czy chcesz więcej równowagi w codziennym programie zajęć?

W czasie dwudniowych warsztatów nauczysz się i doświadczysz technik, które mogą pomóc Ci osiągnąć te – i wszelkie inne cele, których pragniesz! Program ten ma pomóc Ci w nabyciu umiejętności życia w pełni i z sukcesem, osiągając harmonię pomiędzy Twoją duchowością i fizycznością.

W czasie warsztatów, poza częścią teoretyczną, wykorzystane są takie środki jak: medytacja, muzyka, ćwiczenia fizyczne, dyskusje w małych grupach, pomoce audio-wizualne, elementy samooceny i mnóstwo zabawy.

Na kursie SUKCES: PEŁNIĄ ŻYCIA dowiesz się jak:

 • Określać swoje cele osobiste i je osiągnąć;

 • Planować swoje życie;

 • Utrzymywać pozytywne nastawienie do życia;

 • Motywować siebie;

 • Pokonywać lęki i opory wewnętrzne;

 • Przejść z sukcesem i powodzeniem przez zmiany w życiu;

 • Zaakceptować siebie i innych;

 • Traktować problemy jako szanse do osiągnięcia sukcesu.

Dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie ukończyły szkolenie Sukces: Pełnią Życia, osiągając wspaniałe wyniki. Ludzi, którzy obecnie żyją pełnią życia, na które wszyscy zasługujemy.

Osobista notatka od o. Justina

Drodzy Przyjaciele:

Seminarium Sukces – pełnią życia prowadziłem we wszystkich częściach świata. Jest dla mnie ogromnym przeżyciem spotykać i pracować z ludźmi w różnym wieku, różnych religii, kultur, zawodów pomagając im w znalezieniu drogi do spokojniejszego, bardziej produktywnego i szczęśliwszego życia!

Sukces w życiu jest w rzeczywistości prostym procesem, nawet w czasach, kiedy nasz ogarnięty obsesją postępu technicznego świat prowokuje, abyśmy myśleli inaczej. Najważniejszą sprawą jest: wybrać odpowiednie cele oraz utrzymać pozytywne nastawienie. Cała reszta dzieje się automatycznie.

Warsztaty oparte na mojej książce Sukces – pełnią życia wyjaśniają mechanizmy życia i sposób zastosowania tych mechanizmów. Jeśli dokonujesz odpowiednich wyborów, tworzysz dla siebie szczęśliwe życie. Inne wybory mogą spowodować, że Twoje życie będzie ciągłym brakiem wewnętrznej satysfakcji. Wybór zawsze zależy od Ciebie.

W czasie warsztatów wypełnisz szczegółowy kwestionariusz dotyczący samooceny, stworzysz dla siebie szereg celów w siedmiu głównych dziedzinach Twojego życia. Nauczysz się jak tworzyć oraz utrzymać swoje pozytywne nastawienie… i wiele innych rzeczy.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się każdym dniem swojego życia. Do zobaczenia na warsztatach.

Niech Cię Bóg błogosławi!

 

NAJBLIŻSZY TERMIN:

 26-27 maja 2018r. – WARSZAWA

Organizator: 

Biuro Główne Metody Silvy

tel: 22/879 81 62; 22/879 73 77

email: biuro@analizawlosa.com.pl, poczta@silva.alpha.pl

Uwaga! Uczestnictwo w kursie jest otwarte dla wszystkich chętnych osób (nie tylko dla absolwentów kursów Silvy).

*******************************************

Mężczyźni są z MARSA, kobiety z WENUS

Przez dwa dni nauczysz się jak tworzyć wyjątkowe związki i relacje z płcią przeciwną

Jeśli chcesz poprawić relacje w swoim związku, albo zrozumieć niektóre zachowania lub reakcje u płci przeciwnej – warsztaty Mars & Wenus będą dla Ciebie najciekawszym, najcenniejszym i najbardziej intensywnym doświadczeniem jakiego do tej pory doznałeś!

Te dwudniowe warsztaty zostały stworzone w oparciu o wiedzę i strategie zawarte w książce Johna Graya Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus. Dają one uczestnikom możliwość praktycznego przećwiczenia sytuacji emocjonalnych, które często zakłócają harmonię w związku. Pozwalają zrozumieć różnice w zachowaniu i myśleniu kobiet i mężczyzn. Dają wskazówki i narzędzia potrzebne do stworzenia wspaniałych wzajemnych relacji pomiędzy tobą, a twoim partnerem lub partnerką.

Są to dwa intensywne dni, pełne zabawy, ale i nauki. Warsztaty są podzielone na część teoretyczną oraz na szereg interaktywnych ćwiczeń praktycznych, pozwalających na nabycie nowych umiejętności w relacjach damsko-męskich. Ważną ich częścią są materiały filmowe z seminariów Johna Graya, w czasie których John, w barwny i dowcipny sposób, wprowadza słuchaczy w tajemniczy świat różnic psychiki mężczyzn i kobiet.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą samotną, czy w związku nieformalnym, w związku małżeńskim, czy po rozwodzie – nauczysz się praktycznych sposobów i sprawdzonych strategii, które będziesz mógł zastosować bezpośrednio do własnej sytuacji. Ćwiczenia praktyczne pomogą ci stworzyć trwałe oraz pełne miłości i satysfakcji relacje w związkach partnerskich.

Na seminarium nauczysz się:

 • Sposobów komunikowania się z płcią przeciwną;

 • Zrozumienia różnic w myśleniu i reagowaniu u mężczyzn i u kobiet;

 • Zwiększenia poczucia własnej wartości i pewności siebie w kontakcie z płcią przeciwną;

 • Jak zdobywać tzw. punkty u płci przeciwnej;

 • Jak zrównoważyć pracę zawodową i życie rodzinne;

 • Jak pogodzić rozwój osobisty i karierę zawodową;

 • Uwolnienia emocjonalnych problemów z przeszłości, które blokują twoją drogę do udanych związków;

 • Jak pozbywać się takich emocji jak: gniew, smutek, lęki i poczucie winy w celu stworzenia silnych więzów w związku;

 • Jak zrozumieć emocje, które hamują prawdziwą intymność;

 • Jak podtrzymać długotrwałą pasję w związku.

Poprzez przećwiczenie odpowiednich technik będziesz w stanie rozwijać swój związek z partnerem lub partnerką, własne relacje międzyludzkie i twórczo zmieniać swoje życie.

Uczestnicy warsztatów otrzymają kompleksowy podręcznik zawierający materiał kursu (aby nigdy nie zapomnieć cennych umiejętności, które nabyli) oraz dyplom ukończenia warsztatów MARS & WENUS.

Jeśli chcesz przekształcić swoje zrozumienie kobiet i mężczyzn oraz znacznie poprawić swoje relacje w związkach i nadać swojemu życiu nowy sens – zadzwoń pod numer 22/879-8162 lub bezpośrednio do organizatora w danym mieście.

CENA KURSU:

NAJBLIŻSZY TERMIN:

Organizator: 

Uwaga! Uczestnictwo w kursie jest otwarte dla wszystkich chętnych osób (nie tylko dla absolwentów kursów Silvy).

This is custom heading element with Google Fonts